اعضای هیات مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره‌ای در دیدار نوروزی با معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت خواستار شدند؛

تسریع در روند رسیدگی به مسائل جاری اعضای این اتحادیه در راستای آرامش بخشی به بازار


۳۱ فروردین ۱۳۹۸

اعضای هیات مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در دیدار نوروزی با معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت خواستار تسریع در روند رسیدگی به مسائل جاری اعضا در راستای آرامش بخشی به بازار شدند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اعضای هیات مدیره این اتحادیه در دیدار نوروزی با عباس قبادی معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت ضمن ارائه گزارش از کمک‌های بشردوستانه‌ی اعضای این اتحادیه به مناطق سیل زده و ابراز همدردی با بازماندگان، به طرح مسائل جاری اعضا پرداختند.

قبادی معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت ضمن قدردانی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای عضو این اتحادیه در کمک رسانی به سیل زدگان گفت: این همت و احساس مسئولیت قابل تحسین است.

وی در ادامه با تاکید بر نقش بی‌بدیل فروشگاه‌های زنجیره‌ای در آرامش بخشی به بازار اظهار داشت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای مزایای غیر قابل انکاری برای دولت و کشور دارند و ما همواره از این ظرفیت‌ها برای خدمت رسانی به هموطنان بهره می‌گیریم.

معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت در خصوص مسائل جاری اعضای این اتحادیه گفت: با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، قطعا  مسائل اعضای این اتحادیه با سرعت بیشتری مورد رسیدگی قرارمی‌گیرد تا هموطنان با آرامش خاطر به استقبال این ماه پر فضیلت روند.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider