کتاب ها - اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای

آخرین کتب منتشر شده

هرآنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید تالیف و گردآوری: دکتر امیرخسرو فخریان 1398

کتاب “هرآنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید” تالیف و گردآوری شده توسط آقای امیرخسرو فخریان ریاست محترم هیأت مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای و مدیرعامل شرکت افق کوروش به بازار نشر رسید. علاقمندان می توانند از طریق پخش انتشارات بازاریابی به آدرس :خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۲ فروردین، بلوک ۲۸۵ و مجتمع کتاب فروردین، طبقه همکف واحد ۱ نسبت به تهیه این کتاب اقدام کنند و یا با تماس با شماره های: ۰۲۱۶۶۴۰۸۲۵۱ و ۰۲۱۶۶۴۰۸۲۷۱ و پرداخت مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان نسبت به سفارش یک نسخه اقدام نمایند. همچنین جهت دریافت نسخه PDF این کتاب می توانید به این لینک مراجعه فرمائید.

ترجمه قانون فرانچایز کشور مالزی مصوب ۱۹۹۸ تالیف و گردآوری: زهرا آقاجانی 1398

کتاب “نقش الگوی تجاری فرانشیز در توسعه شبکه توزیع کالا“ تالیف و گردآوری شده توسط خانم زهرا آقاجانی به بازار نشر رسید. علاقمندان می توانند از طریق شرکت چاپ و نشر بازرگانی به آدرس :خیابان کارگر شمالی، بالاتراز بلوار کشاورز، شماره ۱۲۰۴ جنب درب اصلی موسسه (کتابفروشی)نسبت به تهیه این کتاب اقدام کنند و یا با تماس با شماره ی: ۰۲۱۶۶۹۳۹۳۲۹ و پرداخت مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان نسبت به سفارش یک نسخه اقدام نمایند.

باشگاه مشتریان از رضایت تا وفاداری مشتری تالیف: دکتر امیر خسرو فخریان 1398

کتاب "باشگاه مشتریان از رضایت تا وفاداری مشتری"تالیف و گردآوری شده توسط آقای امیرخسرو فخریان ریاست محترم هیأت مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای و مدیرعامل شرکت افق کوروش به بازار نشر رسید. علاقمندان می توانند از طریق پخش انتشارات بازاریابی به آدرس :خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۲ فروردین، بلوک ۲۸۵ و مجتمع کتاب فروردین، طبقه همکف واحد ۱ نسبت به تهیه این کتاب اقدام کنند و یا با تماس با شماره های: ۰۲۱۶۶۴۰۸۲۵۱ و ۰۲۱۶۶۴۰۸۲۷۱ و پرداخت مبلغ 55000 تومان نسبت به سفارش یک نسخه اقدام نمایند.