اخبار - اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای
اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای / اخبار ۱۴۰۱ آبان ۳۰
http://etkfz.com/newsPage?code=yNr91T2Lyh ۱۴۰۱ آبان ۳۰   09:21:12 کد خبر: yNr91T2Lyh
در راستای افزایش سرعت بخشی به فرآیند خدمت رسانی به آحاد جامعه و اعضاء اتحادیه در استان ها انجام شد؛

افتتاح سومین دفتر استانی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای در آذربایجان شرقی-تبریز

سومین دفتر استانی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای در جهت افزایش سرعت بخشی به فرآیند خدمت رسانی به آحاد جامعه و اعضاء اتحادیه در آذربایجان شرقی - تبریز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای،  با توجه به فعالیت 497  فروشگاه زنجیره‌ای در آذربایجان شرقی و در جهت تسریع فرآیند مکاتبات و گسترش ارتباطات با سایر اتحادیه‌ها و اتاق اصناف علاوه بر ارتباط با دفتر مرکزی سومین دفتر استانی اتحادیه در تبریز آغاز بکار کرد.
عالی پور رئیس اتحادیه در مراسم افتتاحیه درخصوص وظایف دفاتر استانی گفت: در راستای افزایش قدرت و سرعت‌بخشی هر چه بیشتر به فرآیند خدمت‌رسانی به هموطنان و اعضا در سطح استان‌، ارتباط نزدیکتر با مراکز تصمیم گیری و تنظیم بازار استانی، تسهیل‌ در رسیدگی به شکایات، برگزاری دوره‌های آموزشی جهت ارتقای دانش و مهارت اعضای تحت پوشش، ارتقاءکیفیت و کمیت بازرسی، ارتباط مستمر با اتاق اصناف و  اتحادیه های شهرستان، مقامات استانی و هماهنگی جهت انجام امور نسبت به راه اندازی دفاتر استانی اقدام کردیم.
عالی پور خاطرنشان ساخت در جهت بسط اهداف خود در صدد افتتاح دفتر استانی دیگر تا پایان سال جاری نیز هستیم.
وی با بیان اینکه عملکرد اعضای اتحادیه در مدیریت بازار در شرایط کنونی مورد تقدیر است، گفت: اعضای اتحادیه همواره نشان دادند در همه ادوار چه اعمال تحریم های ظالمانه، پاندمی کرونا و حال حاضر با تلاش شبانه روزی و مدیریت به هنگام عزم جدی در  آرامش بخشی به بازار از حیثت وفور کالا دارند.
رییس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ادامه با تاکید بر نظارت دقیق بر فروشگاه های تحت پوشش در سراسر کشور  افزود: علاوه بر حمایت و نظارت، کنترل ماهانه فروشگاه‌های زنجیره‌ای انجام  می شود. در همین رابطه در استان تهران بطور متوسط یک بار در ماه مورد بازرسی ادواری و بطور متوسط ماهیانه فروشگاه های تحت پوشش این اتحادیه در  3 الی 5 استان با توجه به وسعت و تعداد شعب مورد بازرسی قرار می‌گیرند و این نشان دهنده تاکید ما بر نظارت دقیق بر روند فعالیت اعضا است.

پربازدیدها

فروش فوق العاده فروشگاه های زنجیره ای از فجرتا فطر

فروشگاه‌های زنجیره‌ای نقش مهمی در تأمین کالاهای اساسی به ویژه در آستانه سال جدید دارند

ابزارهای ارتقای شبکه توزیع/ حلقه‌‌‌های شفاف و کارآمد برای اجرای سیاست‌‌‌های دولت

افتتاح سومین دفتر استانی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای در آذربایجان شرقی-تبریز

حضور رئیس جمهور در فروشگاه رفاه

واگذاری توزیع کالا‌های اساسی به فروشگاه‌های زنجیره‌ای

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت فروشگاه های زنجیره‌ای در جهت شکل گیری زنجیره تامین و مدیریت صحیح هزینه ها