رییس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان:

فروشگاه‌های زنجیره‌ای کارنامه‌ی موفقی دارند


۱۳ خرداد ۱۳۹۸

تابش در دیدار با اعضای هیات مدیره اتحادیه ضمن تاکید بر لزوم ثبات و آرامش در بازار گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای در این زمینه کارنامه‌ی موفقی دارند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رییس و اعضای هیات مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در دیدار با عباس تابش رییس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان  ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اعضا، به طرح مسائل جاری آنان پرداختند.

امیرخسرو فخریان رییس هیات مدیره اتحادیه با بیان اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای از تمام ظرفیت ها برای آرامش بخشی و ثبات در بازار استفاده می‌کند، اظهار داشت: در این میان موضوعاتی همچون کمبود مقطعی برخی کالاها و تاخیر در تحویل باعث شده تا با مشکلاتی رو به رو  شویم که تا بحال با مدیریت به موقع مسائل حل شده است.

وی در ادامه ضمن بیان موضوعات اعضای اتحادیه اظهار داشت: از این سازمان می‌خواهیم با حمایت از اعضای این اتحادیه،  ما را در انجام رسالت خویش و خدمت رسانی بیشتر به جامعه یاری کنند.

تابش در ادامه گفت: نگاه دولت به فروشگاه های زنجیره‌ای به علت مزایایی فراوان آن برای جامعه نگاه حمایتی است.

رییس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به  کارنامه‌ی موفق اعضای اتحادیه در ایجاد آرامش برای هموطنان از حیث توزیع مناسب کالا گفت: این سازمان برای استفاده از تمام ظرفیت رو به توسعه اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای توزیع در مواقع بحرانی، حمایت و بهره می‌گیرد و در این رابطه به روند رسیدگی به مسائل زنجیره‌ای ها سرعت می‌بخشیم.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider