اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای / اخبار ۱۳۹۹ مرداد ۱
http://etkfz.com/newsPage?code=7YQXtWWSAv ۱۳۹۹ مرداد ۱   01:31:10 کد خبر: 7YQXtWWSAv
در راستای اقدامات ارزشمند در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شد؛

تقدیر فرمانداری مشهد از فروشگاه زنجیره ای هایپرمی

معاون استاندار و فرماندار مشهد از اقدامات ارزشمند انجام شده در فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای، سیدمحمدرضا هاشمی معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد  در پیامی از اقدامات ارزشمند انجام شده در فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد. متن پیام به این شرح است:
با سلام و احترام؛
به استحضار می رساند پیرو بازدید ساعت 18 روز شنبه تاریخ 1399.04.21 اینجانب به اتفاق نمایندگان پلیس اماکن، مرکز بهداشت شماره 3، اتاق اصناف، بازرسی صمت استان از فعالیت های انجام گرفته در آن مجموعه در راستای طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی برای پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا، بدینوسیله از اقدامات ارزشمند انجام شده در مجموعه فروشگاه زنجیره ای هایپرمی واقع در میدان جانباز مشهد برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از سوی جنابعالی، همکاران محترم تقدیر و تشکر می نمایم. انتظار می رود اقدامات پیشگیرانه با جدیت، رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی و حسن مدیریت جنابعالی و جلب مشارکت از کلیه، همانند گذشته تداوم و توسعه داشته باشد. بی شک با مسئولیت پذیری اجتماعی کلیه آحاد جامعه و تلاش های ارزشمند جنابعالی در فروشگاه هایپرمی به زودی شاهد ریشه کنی این ویروس منحوس خواهیم بود.
سید محمدرضا هاشمی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد