اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای / اخبار ۱۳۹۹ شهریور ۲۶
http://etkfz.com/newsPage?code=DoBHJ4rLjT ۱۳۹۹ شهریور ۲۶   02:44:16 کد خبر: DoBHJ4rLjT
معاونت صدای سازمان صدا و سیما در جلسه با اعضای هیات مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای تاکید کرد؛

نقش ارزشمند فروشگاه های زنجیره ای در تکریم مصرف کنندگان

دکتر شاه آبادی در دیدار با اعضای هیات مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه های بر نقش ارزشمند فروشگاه‌های زنجیره ای در تکریم مصرف کنندگان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای، اعضای هیات مدیره اتحادیه صبح امروز مطابق با 26 شهریور ماه با هدف تعامل و هم اندیشی  با بخش های مختلف سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بویژه رادیو در راستای ارتقاء فرهنگ مصرف صحیح، شناخت کارکردهای فعالین اقتصادی و صرفه جویی در هزینه مصرفی خانوار با دکتر شاه آبادی معاونت صدای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند.
منصور عالی پور نایب رییس اتحادیه در ابتدا ضمن ارائه گزارش عملکرد اتحادیه  گفت: اتحادیه با وجود نوپا بودن تلاشهای بسیاری برای ارتقاء جایگاه و آشنایی با کارکردهای فروشگاه های زنجیره ای در کشور انجام داده که البته همچنان راه زیادی برای تحقق این مهم متصور هستیم.
نایب رییس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای رسانه ها بویژه رادیو را مرجعی مهم در آگاه سازی هموطنان عنوان کرد و افزود: از رسانه‌ها انتظار می روند برنامه های تولیدی را با بهره گیری از  نظرات کارشناسان حوزه صنعت خرده فروشی و در راستای حفظ حقوق مصرف کننده و  ارتقاء نظام نوین توزیع تهیه کنند.
عالی پور در انتها با تشکر از معاونت صدای سازمان صدا و سیما برای اختصاص جلسه اظهار داشت: قطعا وجود چنین جلساتی منجر به همکاری های مناسب و تعامل دوسویه خواهد شد که نتایج مثبت و ارزنده ای برای جامعه به همراه خواهد آورد.
 در ادامه دکتر شاه آبادی ضمن خوش آمدگویی به اعضای هیات مدیره اتحادیه با اشاره به ارتقاء و  تغییر ادبیات فروش با توسعه فروشگاه های زنجیره ای در بازارهای خرد گفت: فروشگاه های زنجیره ای در کنار مزایای متعدد ، صرفه جویی در وقت و هزینه و برخورداری از حق انتخاب برای مصرف کننده را فراهم آورده اند.
معاونت صدای صدا و سیما در  ادامه با تاکید بر فعالیت ارزشمند فروشگاه ای زنجیره ای در حوزه های مختلف افزود: ایجاد فضای رقابتی سالم، تکریم مشتریان  و جلوگیری از اجحاف در حق مصرف کننده از نکات بسیار مهم فروشگاه های زنجیره ای است.
دکتر شاه آبادی با اشاره به نقش مهم رسانه در فرهنگ سازی گفت: کار ما در رسانه زمینه سازی برای ایجاد  و ارتقاء فرهنگ جامعه در حوزه های مختلف اجتماعی است و در واقع هر فعالیتی  که منجر به  بهبود سبک زندگی شود، رسانه نقش آفرینی می کند. در همین رابطه از طرحهای نوین که با توسعه فعالیت فروشگاه های زنجیره ای بهبود و ارتقاء سبک زندگی را در پی دارند و طرحهای که منتهی به ارتقاء فرهنگ عمومی و یکپارچه سازی فعالیتها می شود، استقبال می کنیم.
 در ادامه جلسه اعضای هیات مدیره اتحادیه به بیان نکته نظرات خود پرداختند و راههای تعامل و همکاری بررسی شد.

گالری تصاویر