اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای / اخبار ۱۳۹۹ مهر ۲۳
http://etkfz.com/newsPage?code=ETBJdLTD0n ۱۳۹۹ مهر ۲۳   01:50:49 کد خبر: ETBJdLTD0n
مدیرکل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد؛

نقش آفرینی بی بدیل فروشگاه های زنجیره ای در آرامش بخشی به بازار

تقوی شوازی در جلسه هیات مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه‎‌های زنجیره‌ای بر نقش آفرینی بی بدیل فروشگاه های زنجیره‌ای در آرامش بخشی به بازار تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای، در یازدهمین  جلسه هیات مدیره اتحادیه که با حضور اکبرتقوی شوازی مدیرکل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان وتولیدکنندگان برگزار شد، موضوعاتی  از جمله توزیع کالاهای اساسی و تنظیم بازاری و بحث تخفیفات در فروشگاه های زنجیره ای مورد بررسی قرار گرفت.
براساس این گزارش، اعضای هیات مدیره با ارائه گزارشی از عملکرد اتحادیه و اعضا به بحث و بررسی موضوعات مطروحه پرداختند.
تقوی شوازی در این جلسه با اشاره به نقش آفرینی مثبت فروشگاه های زنجیره‌ای بعنوان حلقه واسط بین تولیدکننده و مصرف کننده، افزود: این مهم از یک سو منجر به انتقال سلیقه مصرف کننده به تولید کننده بوده و  از سوی دیگر تولید کننده می تواند امکان برنامه ریزی برای تولید براساس سفارش را داشته باشد.
وی با بیان اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای تاثیر بسزایی در فرهنگ سازی دارند، افزود: این مهم منجر به فرهنگ سازی و اصلاح الگوی مصرف خواهد شد.
مدیرکل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان وتولیدکنندگان تخفیفات را از مزیت های دیگر فروشگاه های زنجیره ای عنوان کرد و گفت: لحاظ تخفیفات سبب شده سبد خرید مردم تقویت شده و امکان تهیه اقلام اساسی فراهم شود.

گالری تصاویر