اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای / اخبار ۱۳۹۸ بهمن ۲۱
http://etkfz.com/newsPage?code=REYp30JDfr ۱۳۹۸ بهمن ۲۱   11:39:26 کد خبر: REYp30JDfr

بیانیه اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای به مناسبت ایام‌الله دهه فجر

 ﴿وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کانَ زَهُوقاً﴾ (الاسراء: ۸۱)
 (وبگو که حق آمد وباطل نابود شد که همانا باطل محو شدنی وسزاوار نابودی است)
 
سال‌روز طلوع صبح پیروزی که طلایه آن ورود باشکوه و عزتمندانه بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و فراز آن 22 بهمن ماه  1357 بود، نقطه عطف بزرگترین حماسه این مرز پرگهر است.
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران آغازگر صبحی نو در تاریخ  پرفراز و نشیب این کشور بود که اکنون به عنوان الگویی بی نظیر از استقلال، آزادی  با تکیه بر رهبری شایسته و خردمندانه امام خمینی ( ره) شروع و اکنون به‌واسطه رهنمودهای حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای( مدظله‌العالی) چهل و یکمین بهار آن را جشن می‌گیریم.
بی‌شک وفاق، انسجام، وحدت و یکپارچگی تمامی توده‌ها و اقشار جامعه در دستیابی به این موهبت، وجه انکارناپذیر این انقلاب است. در این میان  اصناف و بازاریان نیز پشتیبان نظام و حامی ولایت بوده‌اند و  نقش این عزیزان در نهضت امام خمینی(ره) و حرکت‌های انقلابی قبل و بعد از پیروزی انقلاب، در دوران دفاع مقدس و پس‌ از آن در حمایت از تلاشگران عرصه بازسازی و توسعه کشور تعیین‌کننده بوده است.
اینک در مسیر نیل به هدف و آرمان اصلی انقلاب اسلامی که همانا برقراری عدالت اجتماعی است، فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز این مهم را رسالت خویش قرار داده‌ و برای تحقق عرضه عادلانه کالا و خدمات اهتمام ورزیده‌اند.
 براین اساس اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تاکید بر عزم خود برای ارائه خدمت به مردم همیشه سرفراز ایران‌زمین، همچون گذشته در سایه بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود و با مدیریتی جهادی در تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی گام‌های موثری بر می‌دارند.