اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای / اخبار ۱۳۹۹ خرداد ۳
http://etkfz.com/newsPage?code=pQ8v80B1BD ۱۳۹۹ خرداد ۳   10:34:20 کد خبر: pQ8v80B1BD

توزیع بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان از سوی اتکا

فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا با تهیه و توزیع بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی به سفارش قرارگاه مردمیاری عاشوراییان میان هم وطنان در رزمایش مواسات و همدلی شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای به نقل از شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا، در پی فرمایشات مقام معظم رهبری، مبنی برکمک مومنانه به نیازمندان و اقشار اسیب دیده از کرونا، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا بسته‌های معیشتی را در جهت توزیع در مناطق محروم به ویژه نقاط صفر مرزی در ماه مبارک رمضان تهیه و تدارک دید و همگام با سایر اقشار کشورمان با تهیه و توزیع بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی به سفارش قرارگاه مردمیاری عاشوراییان میان هم وطنان در رزمایش مواسات و همدلی شرکت کرد.
در همین راستا مرتضی اعلمی مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا با تبریک سالروز آزادی خرمشهر و عید سعید فطر خاطرنشان کرد: امسال ارسال کمک‌های همدلانه به نقاط صفر مرزی که امکان دسترسی به این نقاط توسط نهاد‌های دیگر بسیار محدود است توسط شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا انجام گرفت.
وی افزود: بمنظور جذب مشارکت حداکثری کارکنان و مردم در برگزاری این همایش اطلاع رسانی گسترده‌ای صورت گرفت، تا از فضیلت این اقدام جهادی بهره برداری بیشتری صورت پذیرد.
مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا با تاکید بر اینکه اقدامات انجام گرفته با نیت خدمت رسانی به هم میهنان صورت گرفته و نه تبلیغاتی تصریح کرد: این اقلام که شامل، یک کیسه برنج ده کیلوگرمی، یک بسته چای ۵۰۰ گرمی، دو بسته قند ۴۵۰ گرمی اتکا، چهار بسته ماکارانی ۷۰۰ گرمی، دو بسته نخود ۹۰۰ گرمی اتکا، ‎ یک بسته لوبیا قرمز ۹۰۰ گرمی اتکا، یک بسته لپه ۹۰۰ گرمی اتکا، سه قوطی کنسرو تن ماهی آسان بازشو ۱۸۰ گرمی اتکا، دو قوطی رب ۸۰۰ گرمی اتکا، دو بطر روغن سرخ کردنی ۹۰۰ میلی لیتر شفاف اتکا، دو بطر روغن مایع آفتابگردان دی دار ۹۰۰ میلی لیتر اتکا، یک بسته خرمای مضافتی ۶۵۰ گرمی بوده است.
مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا خاطر نشان کرد: از دیگر اقدامات را تهیه و ارسال ۳ هزار و ۶۳۱ بسته سبد کالای مواد غذایی دراستان مازندران، تهیه و ارسال ۴۵۰ بسته سبد کالای مواد غذایی در استان خراسان جنوبی، تهیه و ارسال بسته‌های مواد شوینده و بهداشتی در استان کردستان دانست.
اعلمی افزود: از سوی دیگر کمک‌های ارسالی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا به هم وطنان آسیب دیده ازسیل در سیستان و بلوچستان پیش از ماه مبارک رمضان انجام شده است.
مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا ارزش ریالی این کمک‌ها را بیش از پانزده میلیارد ریال دانست و عنوان کرد: تهیه، بسته بندی و ارسال پنج هزار بسته اقلام غذایی اهدایی از طرف قرارگاه مردم یاری عاشورائیان وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح نیزصورت گرفته است.
اعلمی در پایان بیان کرد: تهیه و ارسال مواد غذایی و پتو به ارزش بیش از دو میلیاردریال توسط فروشگاه‌های اتکا به استان هرمزگان از دیگر کمک‌های ارسالی در شیوع ناملایمات به هم وطنان بوده است.
به نظر می‌رسد کمک‌های همدلانه مدیران فروشگا‌های اتکا نشان از حسن نیت و وفاق و همدلی این مجموعه با اقشار آسیب پذیر است و از اولویت‌های تصمیم گیرندگان محسوب می‌شود.